Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Vykurovacie okruhy a rohože ECOFLOOR

Elektrické podlahové vykurovanie je jedným z najrozšírenejších spôsobov využitia elektrických vykurovacích vodičov.

Zistiť viac

Podlahové kúrenie


Elektrické podlahové vykurovanie je jedným z najrozšírenejších spôsobov využitia elektrických vykurovacích vodičov. Pre tieto aplikácie sú z hľadiska ceny, úžitkových vlastností a funkčnosti systému ideálne odporové vykurovacie vodiče.

Vyhrievanie ciest a chodníkov


Inštaláciou vykurovacích vodičov do exteriéru sa zabráni vzniku námrazy a hromadeniu snehu na cestách či chodníkoch. Systém funguje celkom automaticky a len v dobe, kedy sneží alebo keď sa tvorí námraza.

Špeciálne aplikácie


Vykurovanie zvodov, žľabov, potrubí, vodič pre vytvrdnutie betónu, rohože pre ochranu pred námrazou a vykurovacie plachty k rozmŕzaniu zeminy a iných materiálov.

Doporučené skladby podláh pre podlahové vykurovanie ECOFLOOR


Len Slnko to vie lepšie.

Infračervené vykurovanie je jedinečný a úsporný vykurovací systém, vďaka ktorému možno dosiahnuť úsporu energií v priemere 30%. Infračervená energia nevyužíva ako transportné médium tepla okolitý vzduch. Vďaka tejto vlastnosti infračervené žiarenie ohrieva viac než 80% priamo okolité telesá. Výhoda tejto metódy spočíva v prenikaní tepelných lúčov do hĺbky ľudského tela. Vzniká príjemný pocit tepla u osôb v takto vykurovaných miestnostiach. Infračervené lúče majú blahodárne účinky na ľudský organizmus. Najstarším infračerveným vykurovacím systémom je inkubátor. Aj slnečná energia obsahuje podstatnú časť infražiarenia.

Kontaktovať