Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Vykurovacie fólie ECOFILM

Sú tenké len 0,4 mm fólie určené pre elektrické veľkoplošné stropné alebo podlahové vykurovanie interiéru.

Zistiť viac

Vykurovacie fólie pre podlahové vykurovanie


Vykurovacie fólie sú určené na podlahové vykurovanie do suchých konštrukcií, teda pod plávajúcu podlahu alebo s použitím doplnkových podložiek pod PVC či koberec.

Vykurovacie fólie pre stropné vykurovanie


Fólie prehrievajú sádrokartónové stropné dosky, ktoré sa potom chovajú ako sálavé panely. Systém všek pracuje s menej než polovičnými teplotami, rozloženými do väčšej plochy.

Vykurovacie fólie pod zrkadlo


Chránia zrkadlo v kúpeľni pred zahmlením. Fólie sú dvojito laminované a sú chránené samolepiacou plochou, ktorú sa prilepí na zadnú stranu zrkadla.

Doporučené skladby podláh pre podlahové vykurovanie ECOFILM


Len Slnko to vie lepšie.

Infračervené vykurovanie je jedinečný a úsporný vykurovací systém, vďaka ktorému možno dosiahnuť úsporu energií v priemere 30%. Infračervená energia nevyužíva ako transportné médium tepla okolitý vzduch. Vďaka tejto vlastnosti infračervené žiarenie ohrieva viac než 80% priamo okolité telesá. Výhoda tejto metódy spočíva v prenikaní tepelných lúčov do hĺbky ľudského tela. Vzniká príjemný pocit tepla u osôb v takto vykurovaných miestnostiach. Infračervené lúče majú blahodárne účinky na ľudský organizmus. Najstarším infračerveným vykurovacím systémom je inkubátor. Aj slnečná energia obsahuje podstatnú časť infražiarenia.

Kontaktovať